ТРАВЕНЬ 2024

Правила Солітейру та всі різні способи гratи в гру

Опануйте правила гри в пасьянс і грайте як професіонал

Як грати в пасьянс - правила гри

Автор: Elizabeth Miller | Останнє оновлення: 17 Червень 2023 | Перевірка фактів: Robert Moore

ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ
Опанування Елізабет у пасьянсі, яке вона вдосконалювала протягом 30 років гри та напруженого вивчення, допомогло набути їй репутації новатора та високоавторитетного фахівця, якому довіряють багато ентузіастів і початківців. Про Elizabeth Miller

Ми вітаємо всіх любителівпасьянсів на Solitariea.com. Тепер ваша черга дізнатися більше про цю прекрасну гру і стати досвідченим гравцем.

Якщо ви новачок, цей детальний посібник пояснить вам правила гри в пасьянс у доступній формі. Після того, як ви закінчите читання, ви більше ніколи не будете почуватися розгубленими під час гри в пасьянс.

Перш ніж мипочнемо, ми хотіли б пояснити, що ми маємо на увазі під словом "пасьянс" у цьому посібнику. Існує багато різновидів пасьянсу, наприклад, розслабляючий пасьянс "Павук", "Кенфілд", "Сорок злодіїв" і "Піраміда", і кожен з них має різні правила. Тому пояснити їх усі в одному посібнику було б неможливо. Тому ми зупинимося на найпопулярнішій версії, безкоштовному пасьянсі Клондайк онлайн.

Правила гри в пасьянс - Налаштування

Почнемо з пояснення правил гри, оскільки вам потрібно знати, як налаштувати пасьянс, перш ніж ви зможете в нього зіграти. Спочатку ви тасуєте стандартну колоду до тих пір, поки не будете задоволені. Другий крок - створити сім стопок гральних карт. Починаючи зліва, вам потрібно зробити так, щоб у кожній стопці було на одну карту більше, ніж у стопці перед нею.

Упершій стопці завжди буде лише одна карта, тож у підсумку в кожній стопці буде стільки карт, скільки її номерів. Третій крок - перевернути карти так, щоб усі верхні карти були лицьовою стороною догори. Решта карт будуть лицьовою стороною донизу.

Картки, щозалишилися після створення стопок, будуть зберігатися у стопці запасів. Нарешті, залишиться чотири стопки основи, куди ви повинні будете скласти всі карти, щоб виграти гру.

Мета гри полягає в тому, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся правил і перекладаєте всі карти в основу.

Правила гри в пасьянси

Як ми вже пояснювали вище, настав час обговорити правила гри в пасьянс. Правила дадуть вам простий спосіб, як грати і переміщати карти, щоб в кінцевому підсумку ви могли перемістити всі карти на фундаментні палі.

Нижче наведені правила, які ви повинні знати:

 • Під час переміщення карт зі стопки в колоду або між стопками в колоді можна класти одну карту на іншу, якщо вони йдуть у порядку спадання і належать до протилежного кольору. Наприклад, ви можете покласти Даму Черви на Короля Пік.
 • Карта обличчям вниз, що лежить під картою обличчям догори, відкривається після того, як ви успішно перекладете карту обличчям догори.
 • Коли ви перекладаєте карти в основу, вони повинні належати до однієї масті і йти в порядку зростання. Отже, першою картою буде туз, а останньою - король тієї ж масті.
 • Для добору карт можна використовувати стопкуабо запас, якщо ви не можете зробити хід без них. У класичному пасьянсі за раз береться тільки одна карта.
 • Король - цеособлива карта , тому що тільки король може бути розміщений у порожньому стовпчику таблиці.

Стратегії та поради

Тепер ви можете пограти в пасьянс і зробити кілька ходів. Однак, ви не зможете виграти, зробивши кілька ходів, тому що Клондайк має дуже низький відсоток успіху, і для перемоги потрібна правильна стратегія. Дозвольте нам дати вам кілька порад, які наблизять вас до перемоги.

 • Найкраща порада часто буває дуже простою. Якщо у вас є варіанти, чому б вам не розглянути їх перед переїздом? Тому буде краще, якщо ви подумаєте, а потім ще раз подумаєте, перш ніж зробити крок.
 • Думати про те, щоб перебирати запаси, природно, але це може бути помилкою. По-перше, ви повинні розташувати карти в таблиці так, щоб карти з запасу також могли бути використані в повній мірі.
 • Жоден хід не повинен бути остаточним, і карти, розміщені в певній позиції, можуть бути переміщені в іншу позицію, якщо ви хочете дістатися до певної карти.
 • Створення порожньої стопки дозволить вам розмістити в ній короля і почати розвивати послідовність.
 • Будь ласка, зосередьтеся на більших колонках таблиці , тому що в них більше карт і можливостей для створення послідовностей.

Просунута тактика пасьянсу за межами правил

Ми також ділимося деякими просунутими тактиками, щоб ви могли грати в пасьянс онлайн як справжній майстер гри. Почнемо.

 • Всі ма сті мають значення, тому намагайтеся створювати послідовності рівномірно. Якщо ви занадто зосередитесь на одній масті, завершення послідовностей інших мастей може стати неможливим.
 • Якщо ви не бачите короля, не поспішайте створювати порожню купу.
 • Ви можете одразу покласти туза на базову стопку, тому що туз може завадити вам отримати доступ до інших карт, що лежать під ним.
 • Іноді люди перекладають карти, тому що їх можна перекласти. Однак, карту слід переміщати лише тоді, коли вона може допомогти вам виграти гру.
 • Намагайтесястворювати послідовності лише з 2-ма мастями на столі, щоб потім можна було легко координувати і створювати повні послідовності з обома мастями.

Краса пасьянсу

Більшість пасьянсів варті тих зусиль, які потрібно докласти, щоб їх вивчити та грати в них. Ідеальним місцем для початку є традиційний пасьянс, описаний у цьому посібнику. Якщо ви зіграєте кілька партій і не захопитеся красивою головоломкою, яку представляє кожна гра, ми будемо дуже здивовані.

На відміну від інших карткових ігор, перемога або поразка повністю залежить від вашої стратегії та навичок. Вам не потрібно турбуватися про везіння або конкуренцію з іншими гравцями. Втім, ви можете змагатися зі своїми попередніми іграми і подивитися, наскільки добре ви грали.

Ключові моменти щодо правил гри в пасьянс

Кожного разу,коли ви граєте в пасьянс, ви граєте не просто в карти, а в гру на терпіння та обізнаність. Ви повинні стежити за картами у відвалі, на столі та в основі. Виграти в пасьянс нелегко, але ви можете це зробити, якщо будете рухатися відповідно до мети пасьянсу.

Розкласти карти з усієї колоди, дотримуючись простих правил, може бути досить складно для більшості людей. Насправді, лише невеликий відсоток партій Клондайк Солітер виграють гравці. Тим не менш, не варто втрачати надію, адже того, що ми пояснили тут, повинно бути достатньо, щоб перенести всі карти, що залишилися, до основи і виграти.

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ

Правила пасьянсу - поширені запитання

Перш ніж ви почнете грати онлайн, давайте відповімо на деякі поширені запитання, пов'язані з правилами пасьянсу, про які вам варто знати.

Які основні правила потрібно знати, перш ніж грати в пасьянс Клондайк?

У цій грі є сім стопок на ігровому полі, і кількість карток буде збільшуватися на 1, коли ми будемо рухатися зліва направо. У першій стопці буде одна карта, у другій - дві, у третій - три і так далі. Решта карток опиняться в запасі, а чотири стопки - у фундаменті. Ви будете перекладати карти в основу, якщо вони йдуть по зростанню і належать до однієї масті.

Для чого використовується стопка для витягування в пасьянсі?

Купа для розіграшу або запас використовується для витягування карт, якщо ви не можете помітити жодного ходу в таблиці.

Які карти можна класти в порожню стопку в пасьянсі?

Не можна класти кілька карт у порожні стопки, оскільки на порожнє місце можна покласти тільки короля.

Як я можу покращити свою стратегію пасьянсу?

Читайте наші статті та дотримуйтесь таких порад, як робити ходи в таблиці перед витягуванням карт, комбінувати тільки 2 масті, розглядати альтернативні ходи перед тим, як робити хід, і зосереджуватися на перемозі в грі.

Які просунуті тактики пасьянсу я можу використовувати для перемоги?

Деякі просунуті тактики відкладають створення порожньої стопки до тих пір, поки не з'явиться король, створюють послідовність рівномірно, зосереджуючись на всіх мастях, і вибирають правильний колір короля, виходячи з наявних карт.

Що робить пасьянс таким унікальним і незвичайним?

Пасьянс дарує вам азарт, коли ви відкриваєте всі приховані карти і врешті-решт переміщуєте їх до основи. На перемогу в грі можуть піти години, але ви будете в екстазі, коли нарешті виграєте. Крім того, граючи в пасьянс, ви можете розвивати свої когнітивні здібності та підтримувати розум в активному стані.