ТРАВЕНЬ 2024

Кращі ходи Солітейр та тактичні поради для перемоги у іграх з терпелістю

Дізнайтеся, як будувати послідовності та вигравати в пасьянс

Як робити виграшні ходи, граючи в пасьянс

Автор: Robert Moore | Останнє оновлення: 20 Липень 2023 | Перевірка фактів: Elizabeth Miller

ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ
Роберт Мур має 30-річний досвід та є видатним фахівцем з пасьянсу та маджонга. Він досліджує правила та стратегії цих класичних ігор на високому рівні. Про Robert Moore

Безкоштовна версія пасьянсу пройшла довгий шлях від столиків у вітальні до світу онлайн-ігор. Тож цілком природним є бажання стати кращим у пасьянсі.

У цій статті ми поділимося найкращими тактичними порадами, які ви можете використати для перемоги в пасьянсі.

Ключові кроки, які потрібно знати

Ось кілька основних ходів , які ви повинні робити в кожній грі.

 • Одразу візьмітькарту з колоди, щоб мати більше варіантів.
 • Як тільки з' являється Ту з як верхня карта, ви можете покласти його в основу, а також покласти на нього дві карти тієї ж масті.
 • Порожні місця без короля не мають сенсу. Спочатку вам потрібно знайти короля, а потім створити для нього порожнє місце.
 • Якщо є можливість, спочатку перекладіть карти з колонки з найбільшою кількістю карт сорочкою догори на інші стопки столу.
 • Ми завжди рекомендуємо розподіляти стопки рівномірно , щоб у вас було більше варіантів для просування вперед.

Зменшити кількість переїздів

Більшість пасьянсів, незалежно від того, граєте ви онлайн чи офлайн, можуть бути до біса складними. Чесно кажучи, це одна з найскладніших ігор, тому що вона постійно випробовує ваше терпіння. Але так не повинно бути. Якщо ви використовуєте правильні стратегії пасьянсу, розкладаючи карти, ви зможете грати легко і весело.

Потренувавшись деякий час, ви навіть можете стати настільки вправним, що зможете завершити партію за мінімальну кількість ходів. Власне, наша мета - допомогти вам зробити саме це.

Ходи, які ви робите в пасьянсі

Коли гра в пасьянс починається, ви берете карти сорочкою догори і карти з запасу і кладете їх над іншими картами в порядку спадання і чергуючи кольори. Саме так карти розташовані на ігровому полі.

Щоб перемогти в пасьянсі, ви повинні зробити все можливе, щоб заповнити всі стопки карт однієї масті, починаючи з туза і закінчуючи королем (у порядку зростання).

Найкращі стратегії для пасьянсу

Ми не можемо дати вам конкретних порад щодо гри в пасьянс, якщо не знаємо, в який саме варіант ви граєте. Однак є кілька загальних порад, які ви можете використовувати як частину своєї стратегії гри в пасьянс, щоб підвищити шанси на перемогу у всіх варіантах пасьянсу.

Ось кілька основних порад і стратегій , корисних для всіх гравців у пасьянс:

 • Опануйте основи: Знання всіх правил і того, що ви повинні робити, дуже важливо, якщо ви хочете бути хорошим гравцем. Тому тренуйтеся, поки не зрозумієте кожну дрібну деталь гри.
 • Вибирайте колір короля з розумом: Як ми знаємо, тільки королі можуть бути розміщені в порожніх стопках таблиці. Якщо ви підете далі, то зрозумієте, що колір короля буде диктувати колір решти карт у стопці. Отже, вам потрібно вибрати червоного або чорного короля, залежно від того, який з них вам вигідніший.
 • Звільнення карт сорочкою донизу має бути вашим пріоритетом: Ви застрягнете в неможливому сценарії, якщо не зосередитеся на переміщенні карт над картами, що лежать сорочкою догори. Якщо ви можете відкрити приховану карту, то майже завжди варто це зробити.
 • Поєднуйте однакові масті: По ходу гри ви побачите кілька варіантів. Однак вам потрібно завжди намагатися поєднувати 2 масті, формуючи послідовність. Наприклад, якщо ви поклали валета черви на даму пік, вам потрібно продовжити послідовність, додавши до неї десятку пік, якщо це можливо.
 • Кнопка скасування - ваш друг: Це правда, що використання кнопки скасування зменшить ваш рахунок, але невикористання кнопки скасування може коштувати вам гри. Тож використовуйте кнопку скасування.
 • Розвантажте великі стоси гральних карт: Великі стоси гральних карт стануть великою проблемою, тому що ви не зможете знайти ходи, не розбивши їх. Тому ми радимо вам спочатку спробувати перемістити карти з великих стопок.

Як виграти в пасьянс

Пасьянс -це гра, яка, безумовно, позитивно вплине на ваше повсякденне життя. Щоб отримати максимальну користь, потрібно грати в неї правильно і з повною концентрацією.

Добре використовуйте порожні стовпчики і намагайтеся створювати менші купки з великих стопок. Якщо ви будете дотримуватися всіх цих порад, ви швидко досягнете виграшної смуги.

Експертні ходи в пасьянсах

Незалежно від того, чи намагаєтесь ви будувати палі, чи маєте справу з великою стопкою, досягти прогресу може бути досить складно. Гравці-експерти легко знаходять рішення типових проблем, в яких можуть застрягти гравці-початківці. Щоб допомогти вам стати експертом, ми поділимося деякими порадами, які допоможуть вам підняти свою гру на найвищий рівень.

Освоєння пасьянсу - Експертні стратегії

Тепер настав час обговорити кілька експертних стратегій, які допоможуть вам стати професіоналом у пасьянсі.

 • Якщо перша стопка набагато більша за інші , а друга - найкоротша, спробуйте пересунути карти таким чином, щоб перша і друга стопки стали рівними за довжиною. Це дозволить виявити більше прихованих карт і дасть вам більше можливостей для додавання карт в основні стопки.
 • Якщо ви граєте в пасьянс на час, вам потрібно рухатися якомога швидше. Не роздумуйте довго і використовуйте кнопку "скасувати", якщо вважаєте, що зробили помилку.
 • Немає сенсу створювати порожнє місце , якщо у вас немає короля, щоб його заповнити. Тому не поспішайте створювати порожній стовпчик, поки не настане час.
 • Краще спробувати спланувати кілька ходів наперед , щоб не робити ходи, які вам не допоможуть.

Навички спостережливості в пасьянсі

Якщо і є одна навичка, якою ви повинні володіти, щоб досягти успіху в пасьянсі, то це вміння спостерігати за всім, як яструб. Без гострої спостережливості ви можете пропустити виграшний хід, про що потім будете шкодувати. Крім того, один хід часто призводить до цілої серії ходів, тому ви повинні розуміти причинно-наслідковий зв'язок між ходами, щоб вибрати правильний.

Спостереження за тайлами таблиці та пасьянсу

Спостерігайте заходами суперника в багатокористувацькому пасьянсі. Так ви зможете набратися досвіду і зрозуміти стратегію, яку використовує ваш суперник. Просто намагайтеся випередити його, коли у вас є шанс, і перемога буде за вами.

Управління часом в пасьянсі

Якщо ви не граєте в пасьянс на час, вам не потрібно надто турбуватися про час. Проте, усвідомлення того, що ви можете робити ходи швидко, може допомогти вам краще грати в онлайн-іграх або змаганнях. Спробуйте потрапити в зону, зосередившись лише на картах і повертаючись до гри щоразу, коли ваші думки блукають деінде.

Знати, коли вилучати картки

Мистецтво притримувати карти важко опанувати. Природно відчувати бажання взяти більше карт, але ви повинні спочатку подивитися на ігрове поле і спробувати помітити будь-які ходи, які ви можете зробити.

Передчасне переміщення карт у стопку може обернутися для вас неприємними наслідками. Ви можете спокійно грати тузами і двійками в колодах фундаменту, але перед тим, як перекладати інші карти, вам потрібно подумати, чи можуть вони стати в нагоді.

Складання карт пасьянсу

В ендшпілі ви можете впевнено складати карти однієї масті на стопки фундаменту, щоб відкрити приховані карти. Якщо ви не бачите іншого способу, це може допомогти вам просунутися вперед і виграти гру.

Ключові моменти стратегії пасьянсу

Переваги грив пасьянс виходять за рамки задоволення від гри, оскільки вона покращує вашу довгострокову пам'ять і деякі інші когнітивні здібності.

Хоча вигравати в пасьянс приносить задоволення, процес навчання і вдосконалення з кожною грою приносить ще більше задоволення. Після того, як ви зрозумієте прості правила онлайн пасьянсу Клондайк, все, що вам потрібно зробити - це грати в нього якомога більше.

Будьте сміливими і пробуйте різні стратегії для перемоги. Можливо, саме ви відкриєте для себе нову стратегію, яка допоможе іншим покращити свої шанси на перемогу. Ми заохочуємо вас спробувати наші стратегії і побачити фантастичні результати.

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ

Ходи пасьянсу - поширені запитання

Зараз ми розглянемо деякі поширені питання про те, як робити виграшні ходи в пасьянсі.

Як найкраще стратегічно використовувати королів у пасьянсі?

Король може повернути хід гри як на вашу користь, так і проти вас. Про короля слід пам'ятати лише два моменти. По-перше, ви повинні створювати порожній стовпчик тільки тоді, коли у вас є король. По-друге, у порожній стовпчик слід розміщувати короля найвигіднішого кольору.

Як добре керувати картами обличчям донизу в пасьянсі?

Найкраще, що ви можете зробити з картою сорочкою догори - це відкрити її. Чим більше карт сорочкою догори ви відкриваєте, тим вищими стають ваші шанси на перемогу. Взагалі, розміщення карт сорочкою догори у великих послідовностях - хороша ідея, щоб створити більше можливостей для переміщення карт.

Чому правильний тайм-менеджмент необхідний у певних варіантах пасьянсу?

В онлайн-іграх або Windows-версії пасьянсу вища швидкість розкладання допоможе вам набрати більше очок. У багатокористувацьких іграх перемагає гравець, який закінчить гру найшвидше.

Чому в пасьянсі потрібно складати карти однієї масті?

Коли ви дійдете до ендшпілю, знайти хід може бути складно. Одна зі стратегій, яку ви можете використати в ендшпілі, - почати складати карти однієї масті на основу, щоб ви могли відкрити більше карт і знайти ходи.

Як я можу покращити свої навички спостереження в Пасьянсі?

Щоб покращити свої навички спостереження, потрібно трохи потренуватися і зосередитися. Просто подивіться на всі видимі карти і спробуйте помітити карти, які можна перемістити, і поступово ви покращите свої навички спостереження.

Як я можу підвищити свої шанси на перемогу в пасьянсі?

Використовуйте правильні стратегії, наприклад, комбінуйте 2 масті, переміщуйте карти з більших стопок, розумно використовуйте королів і відкривайте якомога більше карт сорочкою догори. Ви можете вигравати частіше, якщо будете використовувати правильні стратегії та наберетеся терпіння.