ЧЕРВЕНЬ 2024

Як грати в Spider Солітейр: Посібник для гри в картки - Грай зараз!

Навчіться грати в Пасьянс Павук як професіонал

Правила гри в пасьянс "Павук

Автор: Elizabeth Miller | Останнє оновлення: 16 November 2023 | Перевірка фактів: Robert Moore

ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ
Опанування Елізабет у пасьянсі, яке вона вдосконалювала протягом 30 років гри та напруженого вивчення, допомогло набути їй репутації новатора та високоавторитетного фахівця, якому довіряють багато ентузіастів і початківців. Про Elizabeth Miller

Для багатьох людей любов до класичного пасьянсу ніколи не згасає, але час від часу їм хочеться зіграти у щось більш складне та пікантне. Саме тому з'явився оригінальнийПасьянс Павук, адже це більш складний варіант, який завжди буде тримати вас в напрузі.

Ви потрапили в правильне місце, якщо ви новачок у пасьянсі "Павук" або прагнете вдосконалити свої навички. Давайте зануримося і дізнаємося, як грати в Пасьянс Павук як професіонал, під керівництвом нашого гравця-експерта Елізабет Міллер.

Як захопливий варіант класичного пасьянсу з двома колодами карт, ця гра полягає в тому, щоб розташувати карти однієї масті в порядку спадання від короля до туза, щоб утворити вісім послідовностей.

Виграйте пасьянс Павук

Пасьянс Павук (Spider Solitaire) не належить до тих карткових ігор, де удача відіграє головну роль у вашій перемозі. Перед початком гри в Пасьянс Павук (Spider Solitaire) ви повинні бути готові розібратися з кожною відкритою картою і створити послідовність по спадаючій, відкриваючи приховані карти. Все це потрібно робити за правильною стратегією, якщо ви хочете досягти успіху.

Дозвольте нам коротко пояснити, як ви можете налаштувати цю гру.

 • Візьміть 2 стандартні колоди карт і перетасуйте їх належним чином.
 • Почніть зліва і покладіть по 6 карт сорочкою донизу в перші чотири колонки і по 5 карт сорочкою донизу в шість інших колонок.
 • Переверніть верхню карту кожного стовпчика, а решту карт покладіть у запас. Тепер ви готові почати грати і створювати послідовності.

Мета гри Пасьянс Павук онлайн

Дотримуючись правил гри в пасьянс у варіанті "павук", ви кладете карту сорочкою догори на іншу, якщо вона є наступною за рангом картою. Дев'ятка пік може бути покладена на десятку червових, але ви не можете переміщати обидві карти разом. Якщо ви хочете перемістити карти в стопку, вони повинні належати до однієї масті.

Управління всіма десятьма стопками і використання всіх карт сорочкою догори буде вашим основним завданням у цій грі. Ви будете намагатися створювати спадні послідовності карт однієї масті, щоб їх можна було перемістити до базових стопок. Ви можете брати карти з колоди, якщо не можете знайти потрібний хід на ігровому полі.

Ви виграєте гру, коли всі карти опиняться у фундаменті.

Нагромадження таблиць та отримання більшої кількості балів

Керування стопками таблиць і будь-якими порожніми стовпчиками в стопці таблиць дуже важливе. Деякі рухи можуть здатися не зовсім природними, але вони можуть бути саме тим, що вам потрібно, щоб досягти успіху в Пасьянсі Павук.

Наприклад, вам може знадобитися швидко створити порожній стовпчик, перемістивши карти з меншої стопки. Однак ми радимо вам спочатку зосередитися на стовпчиках з більшою кількістю карт, щоб мати збалансовані стопки на столі. Колонки з найбільшою кількістю прихованих карт можуть виявитися найбільшою перешкодою в цій грі.

Початківці здебільшого не розуміють ідею "порядку", а це означає, що вам слід уникати змін мастей у послідовності, наскільки це можливо. З часом легше формувати послідовності з однією мастю, коли масті змінюються нечасто.

Пасьянс Павук Приховані карти

Перевернути якомога більше карт сорочкою догори в поточній грі здається відмінною стратегією для перемоги. Однак, перш ніж намагатися відкрити приховані карти, вам потрібно перевірити, чи рухаєтеся ви в правильному напрямку.

Наприклад, у вас може з'явитися можливість перемістити сімку пік на порожній стовпчик і відкрити приховану карту. Перед тим, як зробити цей хід, ви можете подивитися, чи можна пересунути карти над піковою вісімкою так, щоб на неї можна було покласти пікову сімку. Це буде набагато продуктивніший хід, і у вас все одно залишиться порожня колода для використання.

Отже, потрібно взяти собі за звичку завжди думати про альтернативні ходи і намагатися вибирати найкорисніші з них.

Карти обличчям донизу та експертні ходи

Ми вже згадували про порядок, але іноді безлад - це те, що треба. Безлад означає, що масті можуть змінюватися часто, і ця стратегія може допомогти вам перевернути більше карт сорочкою догори, якщо ви використовуєте її правильно.

Коли ви граєте в такий пасьянс, як Пасьянс Павук, у вас не може бути гладкої або легкої гри. Вам доведеться робити складний вибір, наприклад, мати колонку з кількома змінами масті, щоб інші колонки могли мати дуже мало змін масті.

Після того, як вам вдасться досягти прогресу з іншими стовпчиками, ви зможете розібратися зі стовпчиком з більшою кількістю змін мастей. Краще вибрати стовпчик без прихованих карт для багаторазової зміни масті, щоб не блокувати ці приховані карти надовго.

Освоєння порожнього простору в пасьянсах

Порожня стопка допоможе вам будувати стопки і робити ходи. Будь-яка карта, яку не можна нікуди покласти і яка блокує ваш хід, може бути перенесена в порожню стопку.

Якщо вам не подобається карта, яку відкриває карта, покладена в порожню стопку, ви можете скористатися кнопкою "скасувати" і використати порожню стопку пізніше. Буде краще, якщо ви не будете часто тягнути карти із запасу, якщо ви намагаєтеся створити порожню стопку.

Коротше кажучи, вам потрібно створити порожню стопку якомога швидше.

Фундаментні палі та основні правила перемоги

Різні варіанти пасьянсу "Павук" мають однакові базові правила, але у версії з чотирма мастями виграти набагато складніше, ніж у версії з однією мастю. У більш складних варіантах ваша здатність бачити, що може бути можливим, допоможе вам переміщати карти на фундаментні палі.

Тільки тому, що карта не присутня на ігровому полі, ви не повинні ігнорувати той факт, що вона існує. Тому вам потрібно уявити сценарії, в яких ви можете досягти прогресу, використовуючи поки що недоступну карту.

Наприклад, вам може знадобитися лише десятка чирви, щоб створити повну послідовність. У цьому випадку ви не повинні робити ходи, які позбавлять вас можливості створити повну послідовність, коли відкриється десятка червових.

Гра терпіння Стратегічний геймплей

Кожен ваш хід повинен бути максимально точним, адже один невірний хід може змінити результат гри. Особливо, коли ви маєте справу з картами різної масті, вам потрібно звертати увагу на варіанти, які у вас є.

Наприклад, у вас може бути 2 можливості покласти десятку пік на валета іншої масті. У цьому випадку вам потрібно подумати про кількість прихованих карт у кожній стопці з валетом. Звісно, вам слід взяти стопку з найменшою кількістю прихованих карт і покласти туди свою десятку пік. Це дозволить заблокувати меншу кількість карт.

Можливо, пікову десятку не варто класти над валетом іншої масті, а варто дочекатися валета пік. Загалом, ви повинні розглянути всі можливі варіанти, а потім зробити найкращий.

Найкращі у світі гравці в пасьянс "Павук

Ось гравці в пасьянс, які перевершили всіх інших:

 1. Елізабет Міллер (Великобританія ) - 411 зіграних ігор, 279 виграних ігор
 2. Майкл Каллум (Великобританія ) - 308 зіграних партій, 185 виграних
 3. Фернандо Рабелло (Бразилія ) - 511 зіграних партій, 198 виграних
 4. Нобуо Сугімура (Японія ) - 453 зіграні партії, 190 виграних
 5. Ана Марія Монтойя (Колумбія ) - 288 зіграних партій, 148 виграних
 6. Пьотр Швед (Польща ) - 271 зіграна партія, 143 виграні
 7. Лора Потвін (Канада ) - 345 зіграних партій, 165 виграних
 8. Іван Костов (Болгарія ) - 390 зіграних партій, 172 виграні партії
 9. Габріель Сільва (Аргентина ) - 321 зіграна партія, 155 виграних
 10. Бйорн Свенсон (Швеція ) - 294 зіграні партії, 143 виграні партії

Не втрачайте можливості повчитися у цих професіоналів і стати набагато кращими в стратегії пасьянсу. Як тільки ви опануєте стратегію, ваш відсоток виграшів покращиться, що зробить гру ще цікавішою.

Завжди намагайтеся дотримуватися правильної стратегії і робити ходи, щоб виграти гру. Ми сподіваємося, що ви продовжите насолоджуватися грою, яку ми всі любимо.

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ

Як грати в пасьянс Павук - поширені запитання

Ось кілька поширених запитань про те, як грати в Пасьянс Павук:

Яка основна мета гри в Пасьянс Павук?

Вашою головною метою буде створення послідовностей однієї масті, де карти будуть розташовані в порядку спадання від короля до туза. Коли ви створите 8 таких послідовностей, ви автоматично виграєте гру.

Яку стратегію слід застосовувати при виборі стовпчика, щоб відкрити приховану карту в Пасьянсі Павук?

Рекомендується вибирати колонку з найбільшою кількістю прихованих карт, але потрібно враховувати і все інше в грі.

Чи можете ви пояснити концепцію "ланцюжка розриву рангу" в пасьянсі Павук?

В основному, ви будете намагатися уникати будь-яких розривів у рядах і робити ходи так, щоб карти завжди лежали в правильному порядку. Замість того, щоб перекладати валета в порожній стовпчик, ви повинні спробувати знайти даму і покласти валета на неї. Таким чином ви відкриєте приховану карту під валетом, а також збережете порядок у грі.

Чому я повинен включати "недоступні сценарії" в свою стратегію Пасьянс Павук?

Певні карти, які ще не доступні, можуть з'явитися і бути використані для досягнення прогресу. Однак це може статися лише тоді, коли ви передбачаєте їх появу і уникаєте ходів, які завадять вам добре використати ці карти. Тому завжди думайте про те, що може статися, і грайте відповідно до цього.

Як закінчується гра Пасьянс Павук (Spider Solitaire)?

Гра закінчується, коли у вас закінчуються ходи або ви завершуєте вісім послідовностей для перемоги.

Назвіть імена найкращих гравців у Пасьянс Павук у всьому світі?

Серед найкращих гравців у Пасьянс Павук - Елізабет Міллер і Майкл Каллум з Великобританії, Фернандо Рабелло з Бразилії та Нобуо Сугімура з Японії.