APRIL 2024

Грайте в Klondike Turn 3 та підкоріть релаксуючий зен

Грайте в пасьянс Клондайк (Klondike Turn 3 Solitaire) і отримуйте максимум задоволення від гри.

Грайте в пасьянс Klondike Turn 3

Автор: Elizabeth Miller | Останнє оновлення: 17 Червень 2023 | Перевірка фактів: Robert Moore

ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ
Опанування Елізабет у пасьянсі, яке вона вдосконалювала протягом 30 років гри та напруженого вивчення, допомогло набути їй репутації новатора та високоавторитетного фахівця, якому довіряють багато ентузіастів і початківців. Про Elizabeth Miller

Клондайк Хід 3 (Klondike Turn 3) - це вдосконалена версія пасьянсу Клондайк Солітер(Klondike Solitaire ), в якій знайдено баланс між складністю та розвагою. У цій грі ви будете брати по 3 карти з колоди за раз, в той час як у грі Клондайк Хід 1 можна брати тільки 1 карту.

Грайте в Клондайк 3 (Klondike Turn 3) на сайті Solitairea.com і насолоджуйтеся наступними перевагами:

  • Насолоджуйтесь нескінченним ігровим процесом
  • Скасовуйте ходи необмежену кількість разів
  • Увімкніть відстеження часу
  • Легко відстежуйтекількість зроблених ходів

Отже, що відрізняє Хід 3 від пасьянсу Хід 1

У Пасьянсі вам не потрібно багато чого змінювати, щоб створити нову гру. Клондайк 3 хід дуже схожий на Клондайк 1 хід. У першому ході ви берете одну карту з колоди і намагаєтесь покласти її у стопку на ігровому полі. Як випливає з назви, у пасьянсі Клондайк Хід 3 (Klondike Turn 3 Solitaire) ви будете брати по три карти з колоди за один раз.

Все інше схоже, тому ті, хто грав у Хід 1, можуть легко зіграти і в цей варіант.

Налаштування гри Пасьянс Хід 3 онлайн

Налаштування гри Пасьянс Хід 3 онлайн

Третій тур. Складність пасьянсу "Клондайк

Оскільки ви будете тягнути по три карти за раз, створювати послідовності буде складніше, ніж у пасьянсі Клондайк Перший Хід. Якщо вам знадобиться третя карта в третьому ході, вам доведеться знайти спосіб покласти дві карти перед нею в стопки на столі. Втім, у випадку з першим ходом ви можете легко використовувати одну карту.

Перевага полягає в тому,що виграти Хід 3 набагато приємніше через додаткову складність гри. Тим не менш, ми рекомендуємо освоїти Хід 1, перш ніж переходити до цієї версії пасьянсу.

Як грати в пасьянс Клондайк 3-й тур

Як грати в пасьянс Клондайк 3-й тур

Як грати в пасьянс Клондайк 3-й тур

Зараз ми пояснимо, як ви можете стати професіоналом у грі в просунутий пасьянс Клондайк у складній версії 3-го ходу.

Стандартний пасьянс, з яким ви, можливо, знайомі, буде представлений вам, коли ви почнете грати на Solitairea.com. Все, що вам потрібно робити - це грати і насолоджуватися грою.

Правила третього ходу пасьянсу Клондайк

Професіоналповинен знати всі правила гри. Тож зараз ми розберемося з правилами гри в пасьянс Клондайк (Klondike Solitaire Turn Three):

  • Ця гра починається з 7 стопок на ігровому полі. Починаючи зліва, в першій стопці буде 1 карта, і кількість карт буде збільшуватися на 1 в міру того, як ми будемо рухатися вправо. Таким чином, у другій стопці буде 2 карти, у третій - 3 і так далі.
  • 28 кар ток будуть у стовпчиках таблиці, а решта (24 картки) будуть розміщені в запасі.
  • У таблиці верхня карта буде єдиною картою, яка буде лежати лицьовою стороною вгору, а решта карт - лицьовою стороною вниз.
  • Ви можете покласти карту в таблицю поверх карти, якщо вона альтернативного кольору , і наступної за нею карти, що лежить нижче.
  • У процесі гри ви намагатиметеся перемістити карти з таблиці та стопки у фундамент. Карти однієї масті можна класти в основу в порядку зростання від туза до короля.

Табло і чотири основи - тільки верхня карта

Знайдіть приховані карти та дізнайтеся, як просуватися в пасьянсі Клондайк 3-й тур

Знайдіть приховані карти та дізнайтеся, як просуватися в пасьянсі Клондайк 3-й тур

Єдина карта, яка може бути розміщена в таблиці або фундаменті - це верхня карта купи відходів. Якщо ви хочете отримати доступ до останньої карти, ви повинні пересунути дві карти над нею. Ви матимете необмежену кількість ходів через запас, тому ваші шанси пропустити хід низькі.

Якщо ви очистили стовпчик таблиці і створили порожню стопку, в неї можна покласти тільки короля. Після цього ви можете почати переміщати карти і розміщувати їх над королем у порядку спадання, чергуючи кольори.

Виграшний пасьянс Клондайк Turn 3 Games

Як виграти в пасьянс Клондайк 3-й тур (Turn 3 Klondike Solitaire)

Як виграти в пасьянс Клондайк 3-й тур (Turn 3 Klondike Solitaire)

Ви можете виграти, якщо всі карти опиняться у стопках фундаменту. У кожній стопці будуть карти в порядку зростання і однієї масті. Іноді у вас закінчуються ходи, і ви не можете досягти цієї мети. У таких випадках ви можете просто перезапустити гру або скасувати кілька ходів.

Якщо вам набридне грати в цю гру, ви можете спробувати різні варіації, наприклад, з необмеженою кількістю проходів. Ми вже маємо необмежену кількість пропусків і багато інших можливостей для вас тут, на Solitariea.com.

Варіації пасьянсу Клондайк Хід 3

Не всі варіації передбачають додавання чогось. Деякі варіації пасьянсу Клондайк Хід 3 мають обмеження, наприклад, лише два або три переходи з колоди в колоду.

Деякі захоплюючі варіації - Подвійний Клондайк Хід 3 і Потрійний Клондайк Хід 3 з 2 або 3 колодами відповідно. Спочатку вам здасться, що грати в ці варіації трохи легше, але виграти буде важче. Оскільки вам доведеться створювати більше послідовностей, перемога займе більше часу і зусиль.

Занурення в історію Клондайку: третій етап

Вважається, що назва Клондайк походить від Клондайкської золотої лихоманки, яка відбувалася з 1896 по 1899 рік. Правила гри, в яку ми граємо, вперше з'явилися у виданні Holyle's Games 1907 року під назвою "Семикартковий Клондайк".

Існуєкілька назв, пов'язаних з варіантами цієї гри, наприклад, "Кенфілд" і "Демон". Цікаво, що найперша версія дозволяла брати 3 карти з колоди. Пізніше вона була модифікована, і Клондайк дозволив гравцям брати тільки 1 карту з колоди.

Одна з відомих назв пасьянсу - Терпіння, а Клондайк Пасьянс - це версія пасьянсу, яка найбільше подобається гравцям. Дивно, що гравці так люблять Клондайк, навіть незважаючи на те, що він пропонує їм дуже низькі шанси на перемогу.

Визначення типу гри Клондайк Хід 3 (Klondike Turn 3)

Ми можемо розділити карткові ігри на два основних типи: багатокористувацькі та однокористувацькі. Карткові ігри для кількох гравців - це ігри, в які можуть грати більше одного гравця і намагатися виграти у інших. Прикладами багатокористувацьких карткових ігор є рулетка та покер.

В однокористувацькі карткові ігри, такі як пасьянс, грає лише один гравець. Унікальна перевага таких ігор, як пасьянс, полягає в тому, що вам не потрібно ні з ким змагатися і ви можете насолоджуватися грою у власному темпі.

Ключові моменти про карткові ігри Клондайк (Klondike Turn Three)

Хід 3 Клондайк Пасьянс - Королі та Тузи. Перемістіть своїх королів на порожні стовпчики

Хід 3 Клондайк Пасьянс - Королі та Тузи. Перемістіть своїх королів на порожні стовпчики

Тепер ви можете грати в пасьянс Клондайк безкоштовно онлайн, не виходячи з дому, і це привілей для любителів цієї гри. Що стосується Klondike Solitaire Turn 3, то це веселий варіант, який підійде гравцям, що бажають докласти додаткових зусиль для більш приємної перемоги.

Ви можете насолоджуватися Klondike Solitaire Turn 3 або іншими варіантами пасьянсу тут, на Solitairea.com, і накопичувати свої перемоги. Грайте в пасьянс вже сьогодні і приєднуйтесь до розваг!

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ

Клондайк пасьянс хід 3 - поширені запитання

Ось кілька поширених запитань, пов'язаних з грою Klondike Solitaire Turn 3.

Чому в Клондайк Пасьянс 3-й тур складніше грати, ніж у Клондайк Пасьянс 1-й тур?

Основною причиною підвищеної складності є той факт, що з колоди витягуються три карти за один раз. Таким чином, у вас будуть обмежені можливості, а ігровий процес буде більш складним.

Як почати грати в пасьянс Клондайк Тур 3 (Klondike Solitaire Turn 3)?

Ви почнете зі створення 7 стовпчиків таблиці. У крайній лівій колонці таблиці буде 1 картка, а в кожній наступній колонці буде на одну картку більше, ніж у попередній, по мірі того, як ми будемо рухатися вправо. Таким чином, у вас буде 28 карток у таблиці, а решта (24) будуть розміщені в запасі.

Що робити з порожнім стовпчиком у пасьянсі Клондайк Тур 3?

Правило чітко говорить, що тільки король може бути розміщений у порожньому стовпчику. Після того, як ви поклали короля, ви можете почати будувати послідовність зверху карти короля.

Які існують різні варіації пасьянсу Клондайк (Klondike Solitaire) Хід 3?

Існують такі варіації, як Double Klondike Turn 3 і Triple Klondike Turn 3, в які можна грати з 2 або 3 колодами відповідно. Ви також можете спробувати свої власні варіації, наприклад, обмежити кількість проходів через колоду або встановити часовий ліміт.

Яка історія терміну "Клондайк" у пасьянсі Клондайк (Klondike Solitaire) Хід 3?

Термін "Клондайк" походить від назви золотої лихоманки в Канаді 1896-1899 років.

Які є інші назви пасьянсу?

Назва цієї карткової гри змінюється залежно від країни. У Великій Британії вона називається "Пасьянс", а в решті світу - "Американський пасьянс". Деякі популярні варіанти цієї гри - Demon, Original Spider Solitaire та Klondike Solitaire.