ТРАВЕНЬ 2024

Зв'яжіться з редакційною групою із запитаннями та зауваженнями.

Чекаємо на ваші запитання та коментарі!

Наша команда експертів з пасьянсу та маджонгу з нетерпінням чекає на ваші відгуки.

Автор: Solitairea.com | Останнє оновлення: 17 Червень 2023 | Перевірка фактів: Elizabeth Miller

Solitairea, Земля пасьянсу: Відкрийте світ безкоштовних ігор пасьянсу та маджонга, майстерно розроблених для відпочинку та розвитку розумових здібностей. Про Solitairea.com

Наша місія в Pasianshra.com - забезпечити вам найкращий ігровий досвід. Ми завжди готові допомогти вам, якщо вам потрібна будь-яка допомога або у вас виникли запитання.

Наша спеціалізована команда готова надати вам досвід та допомогу, необхідну для отримання максимального задоволення від ігрових сесій. Ви можете зв'язатися з нами електронною поштою, телефоном або через соціальні мережі. Ми намагаємося відповідати на всі запити якомога швидше, щоб ви могли знову насолоджуватися улюбленими іграми.

У більшості наших статей є розділ поширених запитань, де ви можете знайти відповіді на найпоширеніші запитання про пасьянси та безкоштовний маджонг. Ми з нетерпінням чекаємо на те, щоб допомогти вам покращити ваш ігровий досвід!

З найкращими побажаннями, Pasianshra.com

Зв'язатися з нами

Тут ми вивчаємо пасьянс і маджонг

23 Edgware Road London W2 1JL, United Kingdom | +44 7700 900736

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ

Як зв'язатися з Pasianshra.com? - Часті запитання

Як швидко я можу очікувати відповідь на свій запит?

Ми намагаємося відповісти на ваші запити протягом одного робочого дня. На більшість листів ми відповідаємо протягом декількох годин.

Чи можу я зателефонувати до вашого офісу?

Ви можете зв'язатися з офісами Pasianshra.com безпосередньо через нашу основну стаціонарну лінію за номером +44 7700 900736. Якщо у вас є внутрішній номер особи, з якою ви хочете поговорити, ви можете ввести його безпосередньо.

Чи можу я написати безпосередньо конкретному редактору?

Звісно! Ми заохочуємо вас звертатися безпосередньо до команди Pasianshra.com з будь-якими конкретними питаннями, пов'язаними з вашою улюбленою грою, або якщо у вас є коментарі до наших статей.

Де розташовані офіси Pasianshra.com?

Ось наша точна адреса, але, будь ласка, домовляйтеся про зустріч заздалегідь, щоб бути впевненими, що ми будемо на місці.

  • Solitairea LTD
  • 23 Edgware Road
  • W2 1JL,London
  • {НАСТРОЙКИ_АДРЕСА_ТЕЛЕФОН}
  • {НАСТРОЙКИ_АДРЕСА_КРАЇНИ}
  • [email protected]