СолітеР Маджонг СолітеР
Автор: Robert Moore | Останнє оновлення: 04 September 2024 | Перевірка фактів: Elizabeth Miller
Маджонг Пасьянс - це гра на зіставлення плиток, натхненна класичною китайською грою Маджонг. Вам знадобиться менше двох хвилин, щоб зрозуміти основи гри в цю однокористувацьку гру, де мета - очистити всі плитки, зіставивши їх.
Дивно те, що в цій грі не використовуються гральні карти, але вона вважається різновидом пасьянсу. Причиною цього є те, що це гра для одного гравця, як і пасьянс, але замість карт використовуються тайли. Пориньте в нескінченні раунди Маджонг Солітер, доступні безкоштовно на Solitairea.com - Наша безкоштовна карткова гра і додаток пропонують вам наступні ігрові покращення в Маджонг Солітер:
Необмежений ігровий процес Маджонг Пасьянс
Опція тільки виграшних ігор
Скасування та повтор ходів
Перестановка плиток
Маджонг Пасьянс - це справді захоплива стратегія та головоломка для одного гравця, яка розслабляє, як і звичайні пасьянси на терпіння. У неї можна грати як онлайн, так і з фізичними плитками. Хоча ця гра має спільну назву з класичною грою для чотирьох гравців "Маджонг", ці дві гри мають зовсім різні формати та правила.
Маджонг - це багатокористувацька гра, де гравці використовують плитки, і вона дуже схожа на руммі. За своєю суттю, Маджонг Солітер - це гра на відповідність. Вам просто потрібно знайти дві однакові плитки і зіставити їх, щоб досягти прогресу в цій унікальній грі. Щоб зробити гру більш захоплюючою, у вас буде обмежений час, щоб очистити всі плитки, інакше гру буде програно.
Ваша мета,як гравця в стандартному пасьянсі Маджонг, полягає в тому, щоб очистити ігрове поле, з'єднуючи в пари однакові плитки. Спочатку зосередьтеся на зіставленні видимих плиток зверху та з боків, оскільки тільки вони можуть бути поєднані в пару. Щоб з'єднати два тайли, вам потрібно вибрати один тайл і вибрати інший тайл, щоб прибрати їх обидва з ігрового поля.
Фішкимаджонгу, які можна об'єднати в пару, повинні бути відкриті зліва або справа і не повинні бути закриті іншими фішками. Якщо у вас немає більше ходів, ви можете перетасувати плитки до 5 разів у деяких версіях гри.
Тайли мають масті, подібні до гральних карт, і виглядають наступним чином:
Персонаж
Коло
Бамбук
Пора року
Дракон
Вітер
Квітка
Під час гри квіти і пори року - єдині тайли мастей, які не вимагають точного збігу. Будь-яка комбінація цих карт вважається парою, оскільки існує лише одна. Ви можете думати про них, як про класичну карткову гру Джокери.
Гра з тайлами також відома як пасьянс Маджонг і гра Маджонг.
Як ми вже пояснювали, пасьянс Маджонг вимагає, щоб ви поєднували та прибирали пари плиток з багатошарової розкладки. Однак, кілька окремих правил гри в цю гру роблять її унікально цікавою та складною:
Початкова розкладка повинна складатися з чотирьох шарів, що збільшує складність гри за рахунок приховування та захоплення тайлів, обмежуючи, наскільки далеко вперед гравці можуть розробити стратегію.
Тільки "вільні" тайли можуть бути поєднані, тобто вони не можуть мати тайл безпосередньо ліворуч або праворуч від них, або бути покладені зверху.
Відповідні тайли повинні бути однаковими за кількістю та мастю, за винятком тайлів "пори року" та "квіти", які можна поєднувати без обмежень.
Ви також можете перемішати плитки, якщо вам важко визначити хід. Solitairea дозволяє робити необмежену кількість перетасувань, так що у вас ніколи не закінчаться варіанти.
Щоб виграти партію в Маджонг Солітер, ви, як гравець, повинні очистити ігрове поле, зіставивши та усунувши всі 144 плитки. Але ключ до успіху полягає в розробці продуманої стратегії, а не просто в поєднанні видимих пар.
Ось кілька порад, які допоможуть вам вигравати частіше:
Хоча "перемога" в Маджонг Солітер залежить від очищення ігрового поля, багато версій гри також включають системи підрахунку очок. Ці методи підрахунку очок дозволяють гравцям оскаржувати свої рекорди або змагатися з іншими. У різних іграх можуть використовуватися різні критерії підрахунку очок, але з деякими спільними факторами. Залежно від версії маджонгу, в яку ви граєте, при визначенні вашого рахунку можуть використовуватися наступні фактори:
Час, за який ви прибираєте всі тайли
Кількість перетасувань, які ви зробили у грі
Кількість вилучених вами тайлів
Опанувавши ці аспекти гри, ви незабаром станете експертом у пасьянсі Маджонг!
Маджонг Солітер вимагає стратегічного мислення, концентрації та планування. Вам потрібно прибирати відповідні плитки, відкриваючи при цьому нові можливості для збігів. Ось кілька речей, про які ви повинні пам'ятати, граючи в цю гру:
Маджонг Солітер може здатися легкою грою на перший погляд, але втрата фокусу може призвести до швидкого застрягання. Будьте морально готовими і сплануйте кілька ходів наперед. Деякі пари можуть здаватися очевидними, але вони можуть бути оманливими. Мета полягає в тому, щоб збільшити кількість доступних п'єс, забезпечуючи більшу гнучкість рухів.
Також важливо звертати увагу на схожість персонажів, оскільки це може легко вас обдурити. Розвиток відмінної зорової пам'яті допоможе вам ефективніше розрізняти різні тайли. Втім, вам не потрібно турбуватися про розвиток своєї зорової пам'яті, оскільки регулярна гра в цю гру автоматично покращує її.
Загалом, Маджонг Пасьянс - це ідеальне поєднання двох культових ігор та одна з найпростіших і найзахопливіших ігор в пасьянси, в які ви можете грати. Тож не зволікайте і починайте грати в Маджонг Солітер тут, на Solitairea, безкоштовно.
ДО ЗМІСТУ СТАТТІ
Ось кілька поширених запитань про пасьянс Маджонг:
Існує три типи тайлів, про які вам варто знати:
Хоча обидві гри використовують однаковий набір декорованих плиток, Маджонг Солітер - це гра для одного гравця, в той час як традиційний Маджонг - це настільна гра для чотирьох гравців, де гравці прагнуть зібрати виграшну комбінацію з семи плиток, беручи і відкидаючи по одній плитці за раз.
Тривалість гри в Маджонг Солітер залежить від досвіду та здібностей гравця. Досвідчені гравці можуть зібрати поле приблизно за 10 хвилин, тоді як новачкам може знадобитися більше часу, оскільки вони вивчають правила, розробляють стратегії та ефективніше визначають пари.
Ні, просто на деяких сайтах гру ребрендували, додавши дві літери "G" в кінці назви, щоб вона звучала по-новому і щоб люди асоціювали її з кіберспортом.