APRIL 2024

Грайте в Mahjong Солітейр та насолоджуйтесь безкоштовною грою з плитками

Грайте в маджонг пасьянс онлайн безкоштовно і насолоджуйтеся

Грайте в маджонг безкоштовно онлайн і в повноекранному режимі

Автор: Robert Moore | Останнє оновлення: 10 August 2023 | Перевірка фактів: Elizabeth Miller

ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ
Роберт Мур має 30-річний досвід та є видатним фахівцем з пасьянсу та маджонга. Він досліджує правила та стратегії цих класичних ігор на високому рівні. Про Robert Moore

Маджонг Пасьянс - це гра на зіставлення плиток, натхненна класичною китайською грою Маджонг. Вам знадобиться менше двох хвилин, щоб зрозуміти основи гри в цю однокористувацьку гру, де мета - очистити всі плитки, зіставивши їх.

Дивно те, що в цій грі не використовуються гральні карти, але вона вважається різновидом пасьянсу. Причиною цього є те, що це гра для одного гравця, як і пасьянс, але замість карт використовуються тайли. Пориньте в нескінченні раунди Маджонг Солітер, доступні безкоштовно на Solitairea.com - Наша безкоштовна карткова гра і додаток пропонують вам наступні ігрові покращення в Маджонг Солітер:

 • Необмежений ігровий процес Маджонг Пасьянс

 • Опція тільки виграшних ігор

 • Скасування та повтор ходів

 • Перестановка плиток

Що таке пасьянс Маджонг

Зображення показує, як виглядає налаштування пасьянсу Маджонг.

Зображення показує, як виглядає налаштування пасьянсу Маджонг.

Маджонг Пасьянс - це справді захоплива стратегія та головоломка для одного гравця, яка розслабляє, як і звичайні пасьянси на терпіння. У неї можна грати як онлайн, так і з фізичними плитками. Хоча ця гра має спільну назву з класичною грою для чотирьох гравців "Маджонг", ці дві гри мають зовсім різні формати та правила.

Маджонг - це багатокористувацька гра, де гравці використовують плитки, і вона дуже схожа на руммі. За своєю суттю, Маджонг Солітер - це гра на відповідність. Вам просто потрібно знайти дві однакові плитки і зіставити їх, щоб досягти прогресу в цій унікальній грі. Щоб зробити гру більш захоплюючою, у вас буде обмежений час, щоб очистити всі плитки, інакше гру буде програно.

Як грати в маджонг пасьянс

Тут ми бачимо красиві плитки в грі.

Тут ми бачимо красиві плитки в грі.

Ваша мета,як гравця в стандартному пасьянсі Маджонг, полягає в тому, щоб очистити ігрове поле, з'єднуючи в пари однакові плитки. Спочатку зосередьтеся на зіставленні видимих плиток зверху та з боків, оскільки тільки вони можуть бути поєднані в пару. Щоб з'єднати два тайли, вам потрібно вибрати один тайл і вибрати інший тайл, щоб прибрати їх обидва з ігрового поля.

Фішкимаджонгу, які можна об'єднати в пару, повинні бути відкриті зліва або справа і не повинні бути закриті іншими фішками. Якщо у вас немає більше ходів, ви можете перетасувати плитки до 5 разів у деяких версіях гри.

Тайли мають масті, подібні до гральних карт, і виглядають наступним чином:

 • Персонаж

 • Коло

 • Бамбук

 • Пора року

 • Дракон

 • Вітер

 • Квітка

Під час гри квіти і пори року - єдині тайли мастей, які не вимагають точного збігу. Будь-яка комбінація цих карт вважається парою, оскільки існує лише одна. Ви можете думати про них, як про класичну карткову гру Джокери.

Гра з тайлами також відома як пасьянс Маджонг і гра Маджонг.

Пояснення правил

Лише деякі плитки можна вибрати та поєднати

Лише деякі плитки можна вибрати та поєднати

Як ми вже пояснювали, пасьянс Маджонг вимагає, щоб ви поєднували та прибирали пари плиток з багатошарової розкладки. Однак, кілька окремих правил гри в цю гру роблять її унікально цікавою та складною:

 • Початкова розкладка повинна складатися з чотирьох шарів, що збільшує складність гри за рахунок приховування та захоплення тайлів, обмежуючи, наскільки далеко вперед гравці можуть розробити стратегію.

 • Тільки "вільні" тайли можуть бути поєднані, тобто вони не можуть мати тайл безпосередньо ліворуч або праворуч від них, або бути покладені зверху.

 • Відповідні тайли повинні бути однаковими за кількістю та мастю, за винятком тайлів "пори року" та "квіти", які можна поєднувати без обмежень.

 • Ви також можете перемішати плитки, якщо вам важко визначити хід. Solitairea дозволяє робити необмежену кількість перетасувань, так що у вас ніколи не закінчаться варіанти.

Зображення пасьянсу Маджонг з типовим набором плиток.

Зображення пасьянсу Маджонг з типовим набором плиток.

Як перемогти

Щоб виграти партію в Маджонг Солітер, ви, як гравець, повинні очистити ігрове поле, зіставивши та усунувши всі 144 плитки. Але ключ до успіху полягає в розробці продуманої стратегії, а не просто в поєднанні видимих пар.

Ось кілька порад, які допоможуть вам вигравати частіше:

 • Почніть з того, що подивіться на вільні плитки і знайдіть відповідні пари, які вам доступні.
 • Спочатку очистіть верхні плитки, щоб відкрити більшість плиток, які застрягли внизу.
 • Не думайте лише про один хід, а думайте на кілька ходів вперед. Якщо ви коли-небудь грали в шахи, подумайте про це як про гру в шахи або головоломку, яка вимагає набору точних ходів, перш ніж ви виграєте.
 • Завжди намагайтеся націлитися на плитки, які блокують найбільшу кількість плиток, і усунути їх в першу чергу.
 • Нарешті, ви повинні насолоджуватися грою і довіряти процесу, тому що рано чи пізно ви станете експертом.
Гра в маджонг вважається виграною, коли всі тайли очищені

Гра в маджонг вважається виграною, коли всі тайли очищені

Система підрахунку очок у Маджонг Солітер

Хоча "перемога" в Маджонг Солітер залежить від очищення ігрового поля, багато версій гри також включають системи підрахунку очок. Ці методи підрахунку очок дозволяють гравцям оскаржувати свої рекорди або змагатися з іншими. У різних іграх можуть використовуватися різні критерії підрахунку очок, але з деякими спільними факторами. Залежно від версії маджонгу, в яку ви граєте, при визначенні вашого рахунку можуть використовуватися наступні фактори:

 • Час, за який ви прибираєте всі тайли

 • Кількість перетасувань, які ви зробили у грі

 • Кількість вилучених вами тайлів

Опанувавши ці аспекти гри, ви незабаром станете експертом у пасьянсі Маджонг!

Розробка стратегії пасьянсу Маджонг

Зображення, що показує, як планувати свої кроки, щоб розробити виграшну стратегію.

Зображення, що показує, як планувати свої кроки, щоб розробити виграшну стратегію.

Маджонг Солітер вимагає стратегічного мислення, концентрації та планування. Вам потрібно прибирати відповідні плитки, відкриваючи при цьому нові можливості для збігів. Ось кілька речей, про які ви повинні пам'ятати, граючи в цю гру:

 • Уникайте зосередження виключно на верхніх тайлах, оскільки це може призвести до того, що інші тайли будуть закриті, і ви програєте гру. Навіть якщо ви перетасовуєте, іноді вам знадобиться допомога, щоб зіставити плитки.
 • Початківцям ми не рекомендуємо турбуватися про час. Просто зосередьтеся на тому, щоб робити правильні ходи і покращувати своє розуміння гри. Ваша швидкість автоматично покращиться з часом.
 • Вміння розпізнавати і відкривати "замки" має вирішальне значення для успіху. Деякі відповідні плитки будуть накладені одна на одну, і вам потрібно буде знайти спосіб розблокувати більше плиток, вирішивши ці замки. Це дасть вам більше ходів.
 • Іноді у вас може бути 3 однакові плитки. У такому випадку, ви завжди повинні вибирати ті плитки, які відкривають найбільше можливостей.
 • Плитки на горизонтальних лініях найважче очистити, тому переконайтеся, що ви приділяєте їм належну увагу.
По мірі просування в пасьянсі Маджонг залишається все менше плиток, які потрібно очистити.

По мірі просування в пасьянсі Маджонг залишається все менше плиток, які потрібно очистити.

Маджонг Солітер може здатися легкою грою на перший погляд, але втрата фокусу може призвести до швидкого застрягання. Будьте морально готовими і сплануйте кілька ходів наперед. Деякі пари можуть здаватися очевидними, але вони можуть бути оманливими. Мета полягає в тому, щоб збільшити кількість доступних п'єс, забезпечуючи більшу гнучкість рухів.

Також важливо звертати увагу на схожість персонажів, оскільки це може легко вас обдурити. Розвиток відмінної зорової пам'яті допоможе вам ефективніше розрізняти різні тайли. Втім, вам не потрібно турбуватися про розвиток своєї зорової пам'яті, оскільки регулярна гра в цю гру автоматично покращує її.

Загалом, Маджонг Пасьянс - це ідеальне поєднання двох культових ігор та одна з найпростіших і найзахопливіших ігор в пасьянси, в які ви можете грати. Тож не зволікайте і починайте грати в Маджонг Солітер тут, на Solitairea, безкоштовно.

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ

Маджонг пасьянс FAQ

Ось кілька поширених запитань про пасьянс Маджонг:

Які терміни і терміни в маджонг пасьянсі мені слід знати?

Існує три типи тайлів, про які вам варто знати:

 • Перший - це відповідні тайли, які можна зіставити і вилучити з гри.
 • Другий тип - це відкриті тайли, які не мають тайлів ні праворуч, ні ліворуч. Також на них не повинно бути плиток зверху.
 • І останній - заблоковані тайли, які не можуть бути переміщені без переміщення інших тайлів.
Якщо ви добре знаєте і розумієте ці три правила, вам не потрібно вивчати багато іншого, щоб добре грати.

Чим відрізняється Маджонг Пасьянс від традиційного маджонга?

Хоча обидві гри використовують однаковий набір декорованих плиток, Маджонг Солітер - це гра для одного гравця, в той час як традиційний Маджонг - це настільна гра для чотирьох гравців, де гравці прагнуть зібрати виграшну комбінацію з семи плиток, беручи і відкидаючи по одній плитці за раз.

Скільки часу триває гра в Маджонг Пасьянс?

Тривалість гри в Маджонг Солітер залежить від досвіду та здібностей гравця. Досвідчені гравці можуть зібрати поле приблизно за 10 хвилин, тоді як новачкам може знадобитися більше часу, оскільки вони вивчають правила, розробляють стратегії та ефективніше визначають пари.

Чи відрізняється пасьянс Маджонг від звичайної гри?

Ні, просто на деяких сайтах гру ребрендували, додавши дві літери "G" в кінці назви, щоб вона звучала по-новому і щоб люди асоціювали її з кіберспортом.