ТРАВЕНЬ 2024

Грайте в Klondike Солітейр та насолоджуйтесь годинами затишної розради

Пасьянс Клондайк (Klondike Solitaire) - найпопулярніша версія ігор на терпіння.

Грати в пасьянс Клондайк онлайн безкоштовно

Автор: Robert Moore | Останнє оновлення: 17 Червень 2023 | Перевірка фактів: Elizabeth Miller

ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ
Роберт Мур має 30-річний досвід та є видатним фахівцем з пасьянсу та маджонга. Він досліджує правила та стратегії цих класичних ігор на високому рівні. Про Robert Moore

Ми вітаємо всіх любителів пасьянсів на нашому сайті, присвяченому прекрасній грі в пасьянс: Solitairea.com. Незалежно від того, чи ви просто цікавитеся пасьянсом, чи ви ветеран, ми допоможемо вам стати кращим гравцем у пасьянс.

У цій статті ми розглянемо класичну версію пасьянсу, яка є найпопулярнішою: ПасьянсКлондайк.

Пасьянс Клондайкнастільки популярний, що його часто називають просто пасьянсом. Це як класична версія шахів, про яку всі знають, незважаючи на те, що з роками з'явилося так багато нових версій.

Ця класична гра цікава тим, що вона має прості правила і водночас кидає виклик кожному, хто в неї грає. У неї можуть грати як професіонали, так і новачки, і вона принесе їм задоволення. У цьому посібнику з пасьянсу Клондайк (Klondike Solitaire) ви дізнаєтеся, як грати в цю гру, а також про все інше, що вам потрібно знати.

Макет пасьянсу Клондайк

Ігрова схема пасьянсу Клондайк - Klondike Setup

Ігрова схема пасьянсу Клондайк - Klondike Setup

Ось як має виглядати ігрове поле в цій версії пасьянсу.

 • Щоб зіграти в пасьянс, вам потрібно розкласти сім стопок карт на ігровому полі.
 • Починаючи зліва, у першій стопці буде одна карта, у другій - дві, у третій - три і так далі.
 • У підсумку у вас буде сім карток на сьомій стопці і 28 карток у таблиці.
 • Верхнякарта в кожній стопці буде лежати сорочкою догори, а решта - сорочкою донизу.
 • Крім таблиці, в основі буде 4 порожні сто пки, куди ви зможете складати карти в порядку зростання, починаючи з туза і закінчуючи королем.
 • Устопці будуть карти, які залишаться після встановлення сцени.
 • Ваша мета - створити 4 різні стопки карт кожної масті у порядку зростання від туза до короля на основах. Ви можете зробити це, пересуваючи карти зі столу та зі стопки.

Як грати в пасьянс - правила

Як грати в онлайн гру Klondike Solitaire : Пасьянс Клондайк

Як грати в онлайн гру Klondike Solitaire : Пасьянс Клондайк

У цій грі ви будете намагатися переміщати карти з колоди та ігрового поля таким чином, щоб побудувати повну послідовність карт (від туза до короля) на всіх чотирьох сваях основи. Пояснимо правила більш детально.

 1. Маніпуляції з таблицею: Карту можна покласти на карту в стовпчиках таблиці, якщо вона протилежного кольору і належить до наступного найнижчого рангу. Наприклад, ви можете покласти вісімку черви на дев'ятку треф.
 2. Будівництво фундаменту: тільки верхня карта може бути переміщена на купу фундаменту, якщо вона є наступною за рангом і належить до тієї ж масті. Наприклад, 4 чирви можна покласти на 3 чирви.
 3. Використання запасу: Від однієї до трьох карт перевертаються зі стопки в залежності від обраного вами варіанту гри. Ви можете переміщати карти з колоди на ігрове поле або основу, якщо це має сенс.
 4. Правило короля: Спеціальне правило дозволяє розміщувати тільки короля на порожній стопці сцени.

Стратегії перемоги в пасьянсі Клондайк

Як виграти в пасьянс Клондайк - Туз на короля

Як виграти в пасьянс Клондайк - Туз на короля

Розуміння правил необхідне, але щоб досягти успіху в карткових іграх, ви повинні використовувати стратегії. Ось кілька стратегій, які варто використовувати, коли ви граєте в Клондайк Солітер (Klondike Solitaire).

 • Почніть з ігрового поля: У вас може виникнути спокуса взяти нові карти з колоди, але спершу спробуйте зробити хід на ігровому полі.
 • Використовуйте запас належним чином: Якщо у вас є вибір між переміщенням карти з ігрового поля або зі стопки, ви повинні перемістити карту з ігрового поля. Наявність більшої кількості карт у запасі допоможе вам на пізніх стадіях гри.
 • Зосередьтеся на використанні лише 2 мастей для побудови послідовності на авансцені: Якщо ви використовуєте лише 2 масті, наприклад, черву та піку, для побудови послідовності на ігровому полі, вам буде набагато легше будувати інші послідовності та завершувати послідовності на фундаментних палях.
 • Не поспішайте: Гравці можуть поспішати перекладати карти на фундаментні палі або робити ходи без роздумів. Якщо ви зробите достатньо помилок через поспіх, перемога стане неможливою. Тому думайте, перш ніж робити хід, і розглядайте всі альтернативи, перш ніж зробити хід.

Варіації пасьянсу Клондайк

Існуютьрізні варіації пасьянсу Клондайк, які ви обов'язково повинні спробувати після того, як освоїте його. Нижче наведено кілька цікавих варіацій пасьянсу Клондайк.

 1. Easthaven: Більшість правил у цій варіації схожі на Клондайк Солітер. Однак на ігровому полі буде 3 карти в 7 стопках і 31 карта в запасі. Купа сміття відсутня, тому карта буде додаватися в кожну з них щоразу, коли ви натискаєте на колоду.
 2. Клондайк на трьох: Ця версія має ті ж правила, що і пасьянс Клондайк. Єдина відмінність полягає в тому, що зі стопки буде витягнуто три карти, а не одна. Отже, грати в цей варіант складніше.
 3. Подвійний Клондайк або Клондайк Дві колоди: Ця версія має дві колоди карт і дев'ять стопок на ігровому полі. Вона дуже схожа на класичну версію, але дві колоди карт трохи ускладнюють гру.

Практика гри в Клондайк робить досконалим

ПасьянсКлондайк (Klondike Solitaire) ще називають терпінням, і це доречна назва, адже ця гра вимагає багато терпіння та практики. Справа не тільки в тому, щоб розкласти карти в правильному порядку, але й у тому, щоб розважитися та покращити свої когнітивні здібності.

Граючи вцю гру, вам не доведеться поспішати або хвилюватися, адже ви отримаєте необмежену кількість проходів через колоду. Ви можете не поспішати і продовжувати вчитися на ходу.

Ви почнете помічати свої помилки після того, як кілька разів програєте. Зрештою, ви відчуєте себе достатньо впевнено, щоб почати перемагати.

Коли ви станете послідовним і почнете вигравати, ви зможете грати більше ігор. Це ваш перший крок до оволодіння всіма типами пасьянсу, тому не зволікайте і грайте в Клондайк Пасьянс.

Відкриваємо приховані карти та як просуватися в пасьянсі Клондайк

Відкриваємо приховані карти та як просуватися в пасьянсі Клондайк

Перетасуймо карти і пограймо!

Soliteria.com завжди готовий допомогти гравцям у пасьянс найкращими посібниками, оглядами, стратегіями, порадами та іншим.

Слідкуйте за нашим сайтом, і ви швидко станете експертом з пасьянсу Клондайк. Якщо ви хочете опанувати будь-яку іншу версію пасьянсу, ми запевняємо вас, що допоможемо вам досягти вашої мети.

Ключові моменти пасьянсу Клондайк

Ключові точки та пасьянс Клондайк Королі та тузи

Ключові точки та пасьянс Клондайк Королі та тузи

ПасьянсКлондайк (Klondike Solitaire) - один з тих знаменитих класичних романів, які будуть пам'ятати наступні покоління. Грати в нього легко, але потрібен час, щоб освоїти ігровий процес.

Це, мабуть, одна з найпростіших версій цієї гри, і саме тому вона така популярна. Як тільки ви освоїте гру, ви завжди будете повертатися до неї за новими партіями.

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ

Розділ поширених запитань про пасьянс "Клондайк

Ось кілька поширених запитань і відповідей, пов'язаних з пасьянсом Клондайк:

Яка мета пасьянсу Клондайк (Klondike Solitaire)?

Ви повинні перемістити всі карти з ігрового поля та інвентарю на підставку і розташувати їх у правильному порядку.

Чи можете ви пояснити розташування таблиць у пасьянсі "Клондайк"?

У цій грі є сім стопок карт. Починаючи зліва, у кожній стопці буде стільки карт, скільки її номер. Таким чином, у першій стопці буде лише одна карта, а в сьомій - сім. Ви бачитимете лише верхню карту з кожної стопки, оскільки решта карт будуть лежати сорочкою донизу.

Коли ви можете перемістити карту до фонду в Клондайк Пасьянс?

Карту можна перемістити до основи, тільки якщо вона є наступною за старшинством і відповідає масті карти в основі. Наприклад, ви можете покласти даму червових на валета червових у фундаменті.

Як я можу використовувати пасьянс Королі в Клондайку?

Королі особливі, тому що тільки вони можуть бути розміщені в порожньому стовпчику таблиці. Тому ви повинні стежити за королями і використовувати їх з розумом.

Які існують різні варіації пасьянсу Клондайк?

Популярними варіаціями цієї гри є "Східний рай", "Клондайк на трьох" і "Клондайк у дві колоди". В Істхейвен немає відбою, а три карти розкладаються в 7 стопок на ігровому полі. У "Клондайку на трьох" тягнуться одразу три карти. Нарешті, в Клондайк Дві колоди грають з 2-ма колодами карт.

Як я можу освоїти та вдосконалити стратегію пасьянсу Клондайк?

Ви можете слідувати стратегії інших або розробити власну тільки тоді, коли ви практикуєтесь і залишаєтесь зосередженими. Завжди намагайтеся робити ходи в таблиці першими, добре використовуйте королів, не поспішайте будувати фундамент і використовуйте запас на повну.