ЛИПЕНЬ 2024

Pasianshra.com - Умови надання послуг

Дотримання цих Умов та положень

Дотримання наших положень та умов

Автор: Solitairea.com | Останнє оновлення: 19 Червень 2023 | Перевірка фактів: Elizabeth Miller

Останнє оновлення 7 травня 2023 року

Ці Умови надання послуг є юридично обов'язковою угодою між вами, як фізичною особою або від імені юридичної особи ("ви"), і Solitairea LTD ("Компанія", "ми", "нас" або "наш"), про ваш доступ і використання веб-сайту Solitairea, а також будь-яких інших форм засобів масової інформації, каналів, мобільних веб-сайтів або мобільних додатків, пов'язаних з ним, пов'язаних або підключених до нього (разом - "Сайт"). Отримуючи доступ до Сайту, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і погоджуєтеся дотримуватися цих Умов надання послуг. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З УСІМА ЦИМИ УМОВАМИ НАДАННЯ ПОСЛУГ, ВИ ПОВИННІ НЕГАЙНО ПРИПИНИТИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ.

Додаткові положення, умови або документи, які можуть час від часу розміщуватися на Сайті, прямо включені в ці Умови надання послуг шляхом посилання на них. На власний розсуд ми залишаємо за собою право змінювати або оновлювати ці Умови використання в будь-який момент і з будь-якої причини. Ми повідомимо вас про зміни, оновивши дату "Останнього оновлення" цих Умов надання послуг. Ви відмовляєтеся від будь-якого права на отримання окремого повідомлення про кожну зміну. Ви несете відповідальність за періодичний перегляд цих Умов надання послуг та ознайомлення з оновленнями. Ваше подальше використання Сайту після дати будь-яких переглянутих Умов надання послуг означає вашу згоду з такими змінами.

Інформація, надана на Сайті, не призначена для розповсюдження або використання будь-якою фізичною або юридичною особою в будь-якій юрисдикції або країні, де таке розповсюдження або використання може порушити закон або вимагати від нас реєстрації в цій юрисдикції або країні. Отже, ті, хто вирішив отримати доступ до Сайту з інших місць, роблять це за власним бажанням і несуть повну відповідальність за дотримання місцевих законів, якщо вони застосовуються.

Захист майнових активів

Якщо не вказано інше, Сайт є нашою власністю. Весь вихідний код, бази даних, функціональні можливості, програмне забезпечення, дизайн веб-сайту, аудіо, відео, текст, фотографії та графіка на Сайті (разом - "Вміст"), а також торгові марки, знаки обслуговування та логотипи, що містяться на ньому (далі - "Знаки"), належать нам або контролюються нами, або передані нам за ліцензією. Вони захищені законами про авторське право і торгові марки, а також іншими правами інтелектуальної власності та законами про недобросовісну конкуренцію США, інших країн і міжнародними конвенціями.

Контент і Знаки надаються на Сайті "ЯК Є" лише для вашої інформації та особистого користування. За винятком випадків, прямо передбачених цими Умовами надання послуг, жодна частина Сайту, Контенту або Знаків не може бути скопійована, відтворена, об'єднана, перевидана, завантажена, розміщена, публічно показана, закодована, перекладена, передана, розповсюджена, продана, ліцензована або іншим чином використана з будь-якою комерційною метою без нашої попередньої письмової згоди.

Поки ви маєте право користуватися Сайтом, вам надається обмежена ліцензія на доступ і використання Сайту, а також на завантаження або роздруківку копії будь-якої частини Контенту, до якої ви отримали доступ, виключно для особистого некомерційного використання. Ми залишаємо за собою всі права, не надані вам у явній формі, щодо Сайту, Контенту та Знаків.

Експлуатація та обслуговування

Ми залишаємо за собою право, але не зобов'язання (1) здійснювати моніторинг Сайту на предмет порушень цих Умов надання послуг; (2) вживати відповідних юридичних заходів проти будь-кого, хто, на наш власний розсуд, порушує закон або ці Умови надання послуг, включаючи, без обмежень, повідомлення про такого користувача правоохоронним органам; (3) на наш власний розсуд і без обмежень, відмовляти, обмежувати доступ, обмежувати доступність або відключати (наскільки це технологічно можливо) будь-який ваш Внесок або будь-яку його частину; (4) на власний розсуд і без обмежень, повідомлень або відповідальності видаляти з Сайту або іншим чином відключати всі файли і контент, які є надмірними за розміром або будь-яким чином обтяжують наші системи, і (5) іншим чином керувати Сайтом таким чином, щоб захистити наші права і власність і сприяти належному функціонуванню Сайту.

Заяви користувачів

Використовуючи Сайт, ви заявляєте і гарантуєте, що (1) ви володієте правоздатністю і погоджуєтеся дотримуватися цих Умов надання послуг; (2) ви не є неповнолітнім в юрисдикції, в якій ви проживаєте; (3) ви не будете отримувати доступ до Сайту за допомогою автоматизованих або нелюдських засобів, таких як бот, скрипт або іншим чином; (4) ви не будете використовувати Сайт в будь-яких незаконних або несанкціонованих цілях; і (5) використання вами Сайту не порушує жодного чинного законодавства або нормативно-правових актів. Припустимо, що ви надали неправдиву, неточну, неактуальну або неповну інформацію. У такому випадку ми залишаємо за собою право призупинити або закрити ваш обліковий запис і відмовити вам у будь-якому поточному або майбутньому використанні Сайту (або будь-якої його частини).

Діяльність, яку ми забороняємо

Ви не маєте права отримувати доступ до Сайту або використовувати його з будь-якою іншою метою, окрім тієї, для якої ми надали цей Сайт. Сайт не може бути використаний у зв'язку з будь-якими комерційними починаннями, окрім тих, що прямо схвалені або схвалені нами.

Ваші матеріали та внески

Ви визнаєте і погоджуєтеся, що будь-які питання, коментарі, пропозиції, ідеї, відгуки або інша інформація щодо Сайту ("Матеріали"), які ви надали, є неконфіденційними і стають нашою виключною власністю. Ми володіємо виключними правами, включаючи всі права інтелектуальної власності. Ми маємо право на необмежене використання та розповсюдження цих матеріалів з будь-якою законною метою, комерційною чи іншою, без підтвердження або компенсації для вас. Ви відмовляєтеся від усіх моральних прав на будь-які такі Матеріали і гарантуєте, що будь-які такі Матеріали є вашими оригінальними або що ви маєте право надавати такі Матеріали. Ви погоджуєтесь, що не будете мати жодних претензій до нас за будь-яке передбачуване або фактичне порушення або незаконне привласнення будь-якого права власності на ваші матеріали, що містяться в них.

Модифікації Pasianshra.com

Ми залишаємо за собою право змінювати, модифікувати або видаляти вміст Сайту в будь-який час і з будь-якої причини на власний розсуд без попереднього повідомлення. Ми також залишаємо за собою право змінювати або припиняти роботу всього або частини Сайту без попереднього повідомлення. Ми не несемо відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-яку модифікацію, зміну цін, призупинення або припинення роботи Сайту. Однак ми не зобов'язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому Сайті.

Ми не можемо гарантувати, що Сайт буде доступний постійно. Ми не можемо гарантувати, що Сайт буде доступний у будь-який час. Ми можемо зіткнутися з апаратними, програмними або іншими проблемами або необхідністю проведення технічного обслуговування, пов'язаного з Сайтом, що може призвести до перебоїв, затримок або помилок. Ми залишаємо за собою право змінювати, переглядати, оновлювати, призупиняти, припиняти або іншим чином модифікувати Сайт в будь-який час і з будь-якої причини без попереднього повідомлення. Ви погоджуєтеся, що ми не несемо жодної відповідальності за будь-які збитки, шкоду або незручності, спричинені вашою неможливістю отримати доступ до Сайту або користуватися ним під час будь-якого простою або припинення роботи Сайту. Ніщо в цих Умовах надання послуг не може бути витлумачено як таке, що зобов'язує нас обслуговувати і підтримувати Сайт або надавати будь-які виправлення, оновлення або релізи у зв'язку з ним.

Припинення

Ці умови надання послуг залишаються в повній мірі чинними під час користування сайтом. Не обмежуючи будь-які інші положення цих умов надання послуг, ми залишаємо за собою право на власний розсуд і без попередження або відповідальності відмовити в доступі та використанні сайту (включаючи блокування конкретних IP-адрес) будь-якій особі з будь-якої причини або без причини, в тому числі, без обмежень, за порушення будь-яких заяв, гарантій або зобов'язань, що містяться в цих умовах надання послуг або будь-якому застосовному законі або нормативно-правовому акті. Ми можемо припинити ваше використання або участь у роботі сайту або видалити будь-який вміст або інформацію, яку ви розмістили, в будь-який час, без попередження, на власний розсуд.

Припустимо, ми закриваємо або призупиняємо дію вашого облікового запису з будь-якої причини. У такому випадку вам забороняється реєструвати і створювати новий обліковий запис під своїм ім'ям, підробленим або запозиченим ім'ям або ім'ям будь-якої третьої особи, навіть якщо ви можете діяти від імені третьої особи. На додаток до припинення або призупинення дії вашого облікового запису, ми залишаємо за собою право вжити відповідних юридичних заходів, включаючи, без обмежень, цивільне, кримінальне та судове відшкодування.

Регулююче право

Ці Умови надання послуг і використання вами Сайту регулюються і тлумачаться законодавством Англії та Уельсу, і будь-які суперечки, що виникають з цих умов або пов'язані з ними, а також з використанням вами Сайту, підлягають виключній юрисдикції судів Англії та Уельсу.

Угода в цілому

Умови надання послуг, Політика конфіденційності та будь-які інші юридичні повідомлення, опубліковані нами на Сайті, складають повну угоду між вами і нами щодо Сайту. Припустимо, що будь-яке положення цих Умов надання послуг буде визнано судом компетентної юрисдикції недійсним. У такому випадку недійсність такого положення не впливає на дійсність інших положень цих Умов надання послуг, які залишаються в повній мірі чинними. Відмова від будь-якого положення цих Умов надання послуг не вважається подальшою або триваючою відмовою від такого положення або будь-якого іншого положення. Наша нездатність відстоювати будь-яке право або положення цих Умов надання послуг не є відмовою від такого права або положення.

Зверніться за адресою Pasianshra.com:

  • {НАЗВА_КОМПАНІЇ}
  • 23 Edgware Road
  • W2 1JL,London
  • {НАСТРОЙКИ_АДРЕСА_ТЕЛЕФОН}
  • {НАСТРОЙКИ_АДРЕСА_КРАЇНИ}

Наша електронна пошта: [email protected]

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ