ТРАВЕНЬ 2024

The Spider Solitaire For Beginners Guide and How to Win (2024)

Дізнайтеся, як грати в пасьянс Павук для початківців

Пасьянс Павук для початківців 2024 Путівник

Автор: Robert Moore | Останнє оновлення: 29 Червень 2023 | Перевірка фактів: Elizabeth Miller

ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ ДОВІРЕНИЙ ЕКСПЕРТ
Роберт Мур має 30-річний досвід та є видатним фахівцем з пасьянсу та маджонга. Він досліджує правила та стратегії цих класичних ігор на високому рівні. Про Robert Moore

Ви почали занадто часто вигравати в пасьянсах? Вам набридло грати в один і той же пасьянс знову і знову? Тоді саме час спробувати захопливу гру під назвою Пасьянс Павук ( Spider Solitaire).

Одразу ж ви помітите, що в цій грі є 2 колоди карт і варіанти з декількома мастями, щоб зробити гру ще складнішою та веселішою.

Це не та гра, в яку ви захочете грати весь час, тому що виграти в неї може бути дуже важко. Однак існують стратегії, які значно підвищують ваші шанси.

Проблема в тому, що вам потрібно знати всі правила, перш ніж ви зможете подумати про гру в цю незвичайну гру в карти. Ось чому ми пояснимо все, що вам потрібно знати в цьому посібнику з пасьянсу "Павук-павук" для початківців.

Налаштування пасьянсу "Павук" для початківців

Ось як ви можете легко налаштувати цю гру:

 • Візьміть 2 стандартні колоди карт і перетасуйте їх належним чином.
 • Потім ви візьмете карти і побудуєте 10 стов пчиків на ігровому полі або таблиці.
 • Вибудуєте стов пчики так, щоб у 4 крайніх лівих стовпчиках було по 6 карт, а в решті - лише по 5 карт.
 • Як і в інших варіантах пасьянсу, нижня карта кожного стовпчика таблиці буде лежати сорочкою догори.
 • Після того, як ви закінчите будувати таблицю, у вас залишиться лише 50 карт, і ви розкладете їх у 5 рівних стопок, які стануть частиною запасу.
 • Ви можете пересувати будь-яку карту сорочкою догори, щоб вибудовувати послідовності в порядку спадання, а також брати нові карти із запасу, коли у вас закінчаться варіанти.

Ходи у вашому пасьянсі "Павук

Граючи в Пасьянс Павук, ви зазвичай бачите, скільки ходів ви зробили внизу екрана. Якщо ви хочете вважатися професіоналом, кількість ваших ходів має бути якомога меншою.

Вам знадобиться деякий час, щоб розібратися в системі підрахунку очок, яка може дещо відрізнятися на різних сайтах. Вам не потрібно турбуватися про те, що ви програєте гру, зробивши занадто багато ходів, але ми рекомендуємо мінімізувати кількість ходів, щоб набрати максимальну кількість очок.

Хороша новина полягає в тому, що ваш рахунок збільшується, коли ви будуєте послідовності і перевертаєте карту сорочкою догори. Якщо ви правильно використовуєте нові карти, вам не варто турбуватися про кількість ходів.

Грайте в пасьянс Павук - правила

Всі варіанти пасьянсу "Павук" мають однакові базові правила. Різниця полягає в тому, що деякі варіанти мають кілька мастей, і це змінює спосіб переміщення карт.

Нижче наведено детальне пояснення правил різних варіантів пасьянсу "Павук":

Правила гри в пасьянс Павук 4 масті

Версія пасьянсу "Чотири масті" - це божевільна і одна з найжорстокіших ігор в пасьянс, які коли-небудь були створені. Хороша новина полягає в тому, що ви можете комбінувати масті для формування послідовностей, якщо ви створюєте послідовність по спадаючій.

Наприклад, 6 червових можна покласти на 7 пік, а 5 треф - на ту ж саму 6 червових. Таким чином, послідовність може складатися з 5, 6 і 7 карт різних мастей.

Обмеженням цієї гри є те, що тільки карти однієї масті можуть бути переміщені разом у вигляді послідовності. Зрештою, вам доведеться створити послідовності однієї масті від короля до туза на фундаментних палях, щоб виграти гру.

На відміну від безкоштовних пасьянсів Клондайк, у Пасьянсі Павук з чотирма мастями ви можете легко розмістити будь-яку карту або послідовність карт у порожній стовпчик.

Правила гри в пасьянс Павук - 2 масті

Коли ви граєте в цю версію з двома мастями онлайн, ви зазвичай бачите тільки 2 масті карт в ігровому полі. Тому легко складати карти в стопку і переміщати їх, оскільки існує лише дві масті. Як і в інших варіантах, разом можна пересувати тільки карти однієї масті.

Якщо ви хочете грати в цю гру вдома, ви можете розглядати карти різних кольорів як такі, що належать до іншої масті. Таким чином, карти черви і бубни будуть однієї масті, а карти піки і трефи - іншої масті.

Решта правил такі ж, як і у варіації "Чотири масті", і будь-які послідовності, які ви складаєте з карт від короля до туза, можуть бути перенесені у фундамент.

Пасьянс Павук в 1 масть - ті ж самі основні правила

Ви повинні грати в цей варіант, якщо хочете виграти в Пасьянс Павук. Він простіший, оскільки має лише одну масть, тому ви можете складати карти, не турбуючись про різні масті. Тим не менш, вам доведеться дотримуватися порядку спадання, оскільки він має ті ж правила, що і два попередні варіанти.

Коли ви будете грати в цю гру онлайн, то помітите, що всі карти сорочкою догори і карти зі стопки належать до однієї масті. Якщо ви хочете зіграти в цю гру вдома, ви можете припустити, що всі карти належать до однієї масті, і скласти їх у правильному порядку.

Стратегії для початківців, щоб домінувати в пасьянсі "Павук

Ось кілька основних порад , які допоможуть вам покращити свою стратегію гри в пасьянс для початківців:

 • Подивіться на кожну відкриту карту і подивіться, чи можна її перемістити, перш ніж брати карти з колоди.
 • Найкраществорювати послідовності лише з однією мастю. Однак, ви повинні знати, що це не завжди можливо, і комбінування мастей має важливе значення для перемоги.
 • У випадку пасьянсу з декількома мастями, намагайтеся створювати послідовності з усіма мастями по ходу гри.
 • Якщо ви не бачите жодного ходу після того, як витягли карти із запасу, ви можете відкотити назад і подивитися, чи не пропустили ви щось.
 • Якщо ви близькі до завершення послідовності, вкладіть всю свою енергію в її завершення, щоб полегшити гру.

Ключові моменти для початківців у пасьянсі "Павук

Ви можете грати в будь-який варіант пасьянсу "Павук", але вашим завданням завжди буде складати карти в порядку спадання і заповнювати ними всі купки фундаменту. Отже, спочатку йде король, потім дама, за нею валет, а завершує послідовність туз.

Варіації в грі існують лише завдяки різним мастям, а основи завжди будуть однаковими. Все, що вам потрібно робити, це шукати карти з наступним за величиною номіналом і складати їх у стопку зверху. Якщо вони належать до однієї масті - це фантастика. Якщо вони не належать до однієї масті, ви можете тимчасово скласти їх у стопку, щоб просунутися далі.

Кнопка "скасувати" - це ваш друг для початківців, і ви ніколи не повинні думати двічі, перш ніж скористатися нею. Пам'ятайте, що ви лише намагаєтесь навчитися грати, а не думаєте про те, щоб набрати багато очок.

Спробуйте розробити стратегію, яка відповідає вашому стилю гри, і не хвилюйтеся про програш. Зрештою, головне - отримати задоволення.

ДО ЗМІСТУ СТАТТІ

Пасьянс Павук для початківців - поширені запитання

Ось найпоширеніші запитання про карткову гру Пасьянс Павук (Spider Solitaire):

Яка спільна мета у всіх варіаціях пасьянсу Павук?

Щоб виграти, ви повинні скласти карти в порядку спадання і переконатися, що вони однієї масті. Кожна послідовність починається з короля і завжди закінчується тузом. Якщо вам вдасться побудувати таку послідовність з карт однієї масті, вона буде автоматично перенесена у фундамент. Як тільки ви побудуєте 8 послідовностей, ви виграєте гру.

Які відмінності між пасьянсом "Павук" в 1 масть, 2 масті та 4 масті?

Основна відмінність між цими варіантами пасьянсу - кількість мастей. Пасьянс Павук з однією мастю має одну масть, яка може бути будь-якою, наприклад, бубни або піки. Пасьянс Павук з двомамастями ділить чорні та червоні карти на різні масті. Нарешті, пасьянс Павук 4 масті має всі 4 масті, що робить його одним з найцікавіших і найскладніших пасьянсів.

Чому стратегічне планування важливе у Spider Solitaire?

Пасьянс Павук невблаганний і є найбільшим викликом для нових гравців, ніж будь-хто інший. Тому у вас повинен бути план, як правильно розкласти карти і почати гру. Якщо ви не маєте жодного уявлення про те, що робите, ви, безсумнівно, складете карти, але ніколи не отримаєте виграшу. Тому правильна стратегія просто необхідна.

Що б ви порадили тим, хто намагається виграти в Spider Solitaire?

Ми хочемо запевнити вас, що ви не самотні, і що програш - це частина гри. Однак ви можете покращити свій відсоток виграшів, дотримуючись таких порад, як повільна гра і стратегічне обдумування кожного ходу, зосередження на послідовності з однією мастю, уникнення розіграшів, коли у вас не залишилося варіантів, а також використання кнопки "скасувати", коли це необхідно.

Як впливає кількість ходів на мій результат у Пасьянсі Павук?

Кожен ваш хід буде трохи зменшувати ваш рахунок. Поки ви робите правильні ходи, ви збільшуєте свій рахунок, створюючи послідовності та відкриваючи карти. Таким чином, ефект більшої кількості ходів можна нейтралізувати, роблячи правильні ходи.

Як впливає налаштування Пасьянсу Павук на ігровий процес?

Якщо налаштування неправильне, ви можете виявити, що виграти неможливо. Хороша новина полягає в тому, що налаштувати гру дуже просто, якщо ви будете дотримуватися інструкцій, якими ми поділилися вище. В онлайн-іграх Пасьянс налаштування виконує веб-сайт, тож ви можете одразу ж почати грати.